| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-2435M |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 500GB HDD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | HD (1280×800) |
| GPU | HD Graphics 3000 384MB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2011 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Space Grey / Grade C
Original price was: 860,99€.722,99€Current price is: 722,99€.
Apple MacBook Pro (13" Late 2011) / Silver / Grade B
Original price was: 147,99€.125,99€Current price is: 125,99€.
Sale!
-14%
Apple MacBook Pro (13″ Late 2011) / Silver / Grade B
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Space Grey / Grade C
Original price was: 860,99€.722,99€Current price is: 722,99€.
Apple MacBook Pro (13" Late 2011) / Silver / Grade B
Original price was: 147,99€.125,99€Current price is: 125,99€.
Original price was: 154,99€.132,99€Current price is: 132,99€.
or 3x 44,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Limited stock · 7 un.
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
In stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-2435M
RAM4GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.