| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-2415M |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 250GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | DNK |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | HD (1280×800) |
| GPU | HD Graphics 3000 384MB shared |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2011 |
Apple MacBook Pro (13" 2020, 4 TBT3) / Silver / Grade B
Original price was: 900,99€.782,99€Current price is: 782,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2019, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 430,99€.364,99€Current price is: 364,99€.
Apple MacBook Pro (13″ Early 2011) / Silver / Grade B
Original price was: 196,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
or 3x 55,00€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 196,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-2415M
RAM8GB
BatteryAlta Contagem de Ciclos
Battery Cycles751+
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2011 |
| VAT Type |