| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-8257U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris Plus 645 |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2019, 4 TBT3) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 589,99€.494,99€Current price is: 494,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 697,99€.600,99€Current price is: 600,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Pro (13″ 2020, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Apple MacBook Pro (13" 2019, 4 TBT3) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 589,99€.494,99€Current price is: 494,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 697,99€.600,99€Current price is: 600,99€.
Original price was: 477,99€.404,99€Current price is: 404,99€.
or 3x 135,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i5 1.4 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery58.2 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.