| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-8569U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SWE/FIN |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris Plus 655 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2019, 2 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 375,99€.323,99€Current price is: 323,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2020, 2 TBT3) / Silver / Grade C
Original price was: 419,99€.364,99€Current price is: 364,99€.
Sale!
-13%
Apple MacBook Pro (13″ 2019, 4 TBT3) / Space Grey / Grade B
Apple MacBook Pro (13" 2019, 2 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 375,99€.323,99€Current price is: 323,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2020, 2 TBT3) / Silver / Grade C
Original price was: 419,99€.364,99€Current price is: 364,99€.
Original price was: 556,99€.483,99€Current price is: 483,99€.
or 3x 161,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina + Touch Bar
ChipIntel Core i5 2.4 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery58 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.