| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-8257U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | ARABIC |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Problema de Câmara |
| GPU | Iris Plus 645 |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2019, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 355,99€.308,99€Current price is: 308,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2019, 4 TBT3) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 383,99€.330,99€Current price is: 330,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (13″ 2019, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Apple MacBook Pro (13" 2019, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 355,99€.308,99€Current price is: 308,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2019, 4 TBT3) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 383,99€.330,99€Current price is: 330,99€.
Original price was: 295,99€.245,99€Current price is: 245,99€.
or 3x 82,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 16.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i5 1.4 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery58.2 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.