| Colour | Gold |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-8210Y |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DNK |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Descoloração por autocolante |
| GPU | UHD Graphics 617 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade C
Original price was: 303,99€.252,99€Current price is: 252,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 306,99€.259,99€Current price is: 259,99€.
Sale!
Outlet
Apple MacBook Air (Retina, 13″ 2018) / Gold / Grade C Plus
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade C
Original price was: 303,99€.252,99€Current price is: 252,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 306,99€.259,99€Current price is: 259,99€.
Original price was: 324,99€.252,99€Current price is: 252,99€.
or 3x 84,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Preços Outlet
Devoluções 14 dias
Defeitos descritos
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
Outlet Price
Warranty included
Defects Described
Shipping 4-6 Days
* Described defects excluded (Art. 7.3 DL 84/2021).
-22%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
OUTLET PRODUCT — KNOWN DEFECTS
This product has a functional defect. The LCD screen works.
Cosmetic condition: Grade C+ — Moderate signs of use
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i5 1.6 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery49.9 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
18-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.