| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-4260U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Bateria desgastada |
| Teclado | USA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| GPU | HD Graphics 5000 1.5GB shared |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2014 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 355,99€.300,99€Current price is: 300,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Gold / Grade C
Original price was: 286,99€.248,99€Current price is: 248,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Air (13″ Early 2014) / Silver / Grade C
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 355,99€.300,99€Current price is: 300,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Gold / Grade C
Original price was: 286,99€.248,99€Current price is: 248,99€.
Original price was: 173,99€.147,99€Current price is: 147,99€.
or 3x 49,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Teclado
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-4260U
RAM8GB
BatteryBateria desgastada
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.