| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-5350U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | INT |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2019) / Space Grey / Grade B
Original price was: 685,99€.570,99€Current price is: 570,99€.
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade C
Original price was: 237,99€.200,99€Current price is: 200,99€.
Sale!
-13%
Apple MacBook Air (13″ 2017) / Silver / Grade A
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2019) / Space Grey / Grade B
Original price was: 685,99€.570,99€Current price is: 570,99€.
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade C
Original price was: 237,99€.200,99€Current price is: 200,99€.
Original price was: 270,99€.234,99€Current price is: 234,99€.
or 3x 78,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" 1440×900
ChipIntel Core i5 1.8 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery54 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.