| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-3317U |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 64GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | HD (1366×768) |
| GPU | HD Graphics 4000 1GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2012 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" 2024, M3) / Midnight / Grade C Plus
Original price was: 754,99€.655,99€Current price is: 655,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Gold / Grade C
Original price was: 694,99€.603,99€Current price is: 603,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Air (11″ Mid 2012) / Silver / Grade C
Apple MacBook Air (13" 2024, M3) / Midnight / Grade C Plus
Original price was: 754,99€.655,99€Current price is: 655,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Gold / Grade C
Original price was: 694,99€.603,99€Current price is: 603,99€.
Original price was: 129,99€.107,99€Current price is: 107,99€.
or 3x 36,00€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-3317U
RAM4GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.