| Grades | Grade Premium |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| CPU | Apple M1 Max 10C/24G |
| GPU | Integrada |
| Formato | Custom |
| Ano de Lançamento | 2022 |
Sale!
Apple Mac Studio (2022, M1) / Grade Premium
Original price was: 1.639,99€.1.425,99€Current price is: 1.425,99€.
or 3x 475,33€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.639,99€.1.425,99€Current price is: 1.425,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ChipApple M1 Max (10-core)
RAM32 GB
Storage512 GB SSD
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 32GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| CPU | |
| GPU | |
| Formato | |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| VAT Type |