| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| CPU | Coloure i5-3210M |
| GPU | HD Graphics 4000 1GB shared |
| Formato | Custom |
| Ano de Lançamento | 2012 |
Mac Mini
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade A
Original price was: 284,99€.242,99€Current price is: 242,99€.
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade A
Original price was: 243,99€.202,99€Current price is: 202,99€.
Sale!
-15%
Apple Mac mini (Late 2012) / Grade A
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade A
Original price was: 284,99€.242,99€Current price is: 242,99€.
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade A
Original price was: 243,99€.202,99€Current price is: 202,99€.
Original price was: 273,99€.233,99€Current price is: 233,99€.
or 3x 78,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ChipIntel Core i5 2.5 GHz
RAM4 GB
Storage500 GB HDD
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.