| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Iris Pro 6200 1.5GB shared |
| CPU AIO | Coloure i5-5575R |
| Screen Size | 21.5" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade B
Original price was: 507,99€.440,99€Current price is: 440,99€.
Apple iMac (5K, 27" 2020) / Silver / Grade B
Original price was: 1.270,99€.1.104,99€Current price is: 1.104,99€.
Apple iMac (21.5″ Late 2015) / Silver / Grade A
Original price was: 312,99€.268,99€Current price is: 268,99€.
or 3x 89,66€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 312,99€.268,99€Current price is: 268,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
RAM16GB
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU AIO | |
| CPU AIO | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2015 |
| VAT Type |