| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Colour | Silver |
| Tamanho do Ecrã | 21.5" |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Processador | Coloure i5-5250U |
| Resolução do Ecrã | Retina |
| Sistema Operativo | macOS |
AIO GPU: HD Graphics 6000 1.5GB shared
AIO CPU: Coloure i5-5250U