| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-1235U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | QHD (2256 x 1504) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.5" |
Lenovo Thinkpad X1 Carbon (10th Gen) 14" / Black / Grade B
Original price was: 992,99€.826,99€Current price is: 826,99€.
Apple iPad 9.7" 2nd Gen (2011) 64GB WiFi + Cellular / White / Grade AB
Original price was: 80,99€.66,99€Current price is: 66,99€.
Microsoft Surface Laptop 5 Touch 13.5″ / Silver / Grade C
Original price was: 534,99€.456,99€Current price is: 456,99€.
or 3x 152,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 534,99€.456,99€Current price is: 456,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1235U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |