| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Ryzen 5 4680U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | QHD (2256 x 1504) |
| Descrição das Falhas | Ecrã tátil com defeito |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.5" |
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade C
Original price was: 556,99€.467,99€Current price is: 467,99€.
Apple iPad 9.7" 4th Gen (Retina Display) (2012) 128GB WiFi + Cellular / Black / Grade AB
Original price was: 123,99€.103,99€Current price is: 103,99€.
Microsoft Surface Laptop 4 Touch 13.5″ / Silver / Grade C
Original price was: 242,99€.206,99€Current price is: 206,99€.
or 3x 69,00€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Teclado
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 242,99€.206,99€Current price is: 206,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorRyzen 5 4680U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |