| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-1260P |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Lenovo Tab 10.1" TB311 64GB WiFi / Grey / Grade A
Original price was: 180,99€.153,99€Current price is: 153,99€.
Microsoft Surface Laptop 5 Touch 13.5" / Silver / Grade C
Original price was: 534,99€.456,99€Current price is: 456,99€.
Lenovo Thinkpad X1 Carbon (10th Gen) 14″ / Black / Grade B
Original price was: 992,99€.826,99€Current price is: 826,99€.
or 3x 275,66€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 2 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 992,99€.826,99€Current price is: 826,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1260P
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |