| Colour | Black |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-1235U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) 14" / Black / Grade C
Original price was: 421,99€.350,99€Current price is: 350,99€.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 (Intel) 14" / Black / Grade A
Original price was: 1.134,99€.969,99€Current price is: 969,99€.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (Intel) 14″ / Black / Grade A
Original price was: 678,99€.569,99€Current price is: 569,99€.
or 3x 190,00€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 678,99€.569,99€Current price is: 569,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1235U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |