| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-1255U |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 15.6" |
Apple iPhone 17 Pro Max 256GB / Silver / Grade B
Original price was: 1.678,99€.1.434,99€Current price is: 1.434,99€.
Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 779,99€.660,99€Current price is: 660,99€.
Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 (Intel) 15.6″ / Black / Grade C
Original price was: 694,99€.598,99€Current price is: 598,99€.
or 3x 199,66€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 694,99€.598,99€Current price is: 598,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1255U
RAM32GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 32GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |