| Colour | Blue |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-12450H |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
HP 245 G9 14" / Grey / Grade C
Original price was: 190,99€.163,99€Current price is: 163,99€.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 (AMD) 14" / Black / Grade C
Original price was: 287,99€.241,99€Current price is: 241,99€.
Lenovo IdeaPad Slim 5 14IAH8 14″ / Blue / Grade B
Original price was: 496,99€.431,99€Current price is: 431,99€.
or 3x 144,00€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 496,99€.431,99€Current price is: 431,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-12450H
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |