| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 10" |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os Huawei recondicionados disponíveis na iOutlet.
Huawei Mediapad T3 10" 16GB Wifi AGS-W09 / Grey / Grade BC
Original price was: 54,99€.45,99€Current price is: 45,99€.
Huawei Nova 11 Pro 256GB DS / Green / Grade AB
Original price was: 387,99€.327,99€Current price is: 327,99€.
Only 2 left in stock
Original price was: 69,99€.59,99€Current price is: 59,99€.
-14%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 10" |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os Huawei recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Connectivity | |
| VAT Type |