| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade BC |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 10.1" |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os Huawei recondicionados disponíveis na iOutlet.
Huawei Mediapad M5 10 64GB CMR-W09 WiFi / Grey / Grade AB
Original price was: 208,99€.174,99€Current price is: 174,99€.
Huawei MediaPad M5 lite 10.1" 32GB BAH2-W19 WiFi / Grey / Grade AB
Original price was: 136,99€.115,99€Current price is: 115,99€.
Only 2 left in stock
Original price was: 88,99€.73,99€Current price is: 73,99€.
-17%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade BC |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 10.1" |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os Huawei recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Connectivity | |
| VAT Type |