| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 8.4" |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os Huawei recondicionados disponíveis na iOutlet.
Huawei MatePad Pro 12.2 (2024) 512GB WiFi / Yellow / Grade AB
Original price was: 631,99€.539,99€Current price is: 539,99€.
Huawei Mediapad M5 10 32GB CMR-W09 WiFi / Grey / Grade BC
Original price was: 98,99€.85,99€Current price is: 85,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 70,99€.58,99€Current price is: 58,99€.
-17%This product has no reviews yet.
| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 8.4" |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os Huawei recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Connectivity | |
| VAT Type |