| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 64GB |
| Screen Size | 10.1" |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os Galaxy Tab recondicionados disponíveis na iOutlet.
Samsung Galaxy Tab S9 Plus 512GB 5G X816 / Beige / Grade C
Original price was: 607,99€.527,99€Current price is: 527,99€.
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 256GB 5G X926 / Grey / Grade A
Original price was: 970,99€.843,99€Current price is: 843,99€.
In stock
Original price was: 128,99€.106,99€Current price is: 106,99€.
-17%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 64GB |
| Screen Size | 10.1" |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os Galaxy Tab recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Connectivity | |
| VAT Type |