| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Colour | Silver |
| Tamanho do Ecrã | 16" |
| Processador | Apple M1 Max 32-Coloure GPU |
| RAM | 64GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| GPU | Integrated |
| Resolução do Ecrã | Retina |
| Sistema Operativo | macOS |
| Teclado | CHE |
| Estado da Bateria | Excellent |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
Apple Macbook Pro (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 931,99€.809,99€Current price is: 809,99€.
Apple iMac (Retina 4.5K, 24" 2024, 4 TBT4, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.588,99€.1.380,99€Current price is: 1.380,99€.
Apple MacBook Pro (16″ 2021, M1 Max) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 2.051,99€.1.723,99€Current price is: 1.723,99€.
or 3x 574,66€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 2.051,99€.1.723,99€Current price is: 1.723,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen16.2" Liquid Retina XDR
ChipApple M1 Max (10-core)
RAM32 GB
Storage512 GB SSD
Battery100 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 64GB |
| Drive | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| COA | |
| LCD Graphics array | |
| GPU laptops | |
| Ciclos da Bateria | |
| Tamanho da tela | |
| Ano de Lançamento | 2021 |
| VAT Type |