| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-4980HQ |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 500GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | NOR |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Radeon R9 M370X 2GB |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Apple MacBook Pro (Retina, 15" Late 2013) / Silver / Grade B
Original price was: 233,99€.195,99€Current price is: 195,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Silver / Grade C
Original price was: 380,99€.330,99€Current price is: 330,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15″ Mid 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 379,99€.323,99€Current price is: 323,99€.
or 3x 108,00€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 379,99€.323,99€Current price is: 323,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-4980HQ
RAM16GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2015 |
| VAT Type |