| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-4850HQ |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 500GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | INT |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris Pro 5200 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2013 |
Apple MacBook Pro (15" 2016) / Space Grey / Grade C
Original price was: 349,99€.293,99€Current price is: 293,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15" Late 2013) / Silver / Grade C
Original price was: 207,99€.173,99€Current price is: 173,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15″ Late 2013) / Silver / Grade C
Original price was: 274,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
or 3x 77,66€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 274,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen15.4" Retina
ChipIntel Core i7 2.0 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery95 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2013 |
| VAT Type |