| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-4278U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Bateria desgastada |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris 5100 1.5GB shared |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2014 |
Apple MacBook Pro (16" 2019) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 704,99€.601,99€Current price is: 601,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15" Mid 2014) / Silver / Grade B
Original price was: 272,99€.226,99€Current price is: 226,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 13″ Mid 2014) / Silver / Grade C
Original price was: 192,99€.166,99€Current price is: 166,99€.
or 3x 55,66€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 192,99€.166,99€Current price is: 166,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-4278U
RAM8GB
BatteryBateria desgastada
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2014 |
| VAT Type |