| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M1 Pro 10-Coloure |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | USA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Descoloração por autocolante |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 16" |
| Ano de Lançamento | 2021 |
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade B
Original price was: 1.150,99€.974,99€Current price is: 974,99€.
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Pro) / Silver / Grade B
Original price was: 1.311,99€.1.092,99€Current price is: 1.092,99€.
Apple MacBook Pro (16″ 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade B
Original price was: 1.160,99€.974,99€Current price is: 974,99€.
or 3x 325,00€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.160,99€.974,99€Current price is: 974,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen16.2" Liquid Retina XDR
ChipApple M1 Pro (10-core)
RAM16 GB
Storage512 GB SSD
Battery100 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2021 |
| VAT Type |