| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-2860QM |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 480GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | USA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WSXGA+ (1680×1050) |
| GPU | Radeon HD 6770M 1GB |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2011 |
Apple MacBook Pro (15" 2017) / Space Grey / Grade C
Original price was: 427,99€.361,99€Current price is: 361,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2018, 4 TBT3) / Silver / Grade B
Original price was: 401,99€.348,99€Current price is: 348,99€.
Apple MacBook Pro (15″ Late 2011) / Silver / Grade C
Original price was: 215,99€.179,99€Current price is: 179,99€.
or 3x 60,00€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 Teclado
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 215,99€.179,99€Current price is: 179,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-2860QM
RAM8GB
BatteryAlta Contagem de Ciclos
Battery Cycles751+
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2011 |
| VAT Type |