| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Apple M4 Pro 12C/16G |
| RAM | 24GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 14" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
Apple MacBook Pro (14" 2024, M4) / Black / Grade B
Original price was: 1.803,99€.1.527,99€Current price is: 1.527,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 265,99€.226,99€Current price is: 226,99€.
Apple MacBook Pro (14″ 2024, M4 Pro) / Silver / Grade A
Original price was: 2.038,99€.1.772,99€Current price is: 1.772,99€.
or 3x 591,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 2.038,99€.1.772,99€Current price is: 1.772,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M4 Pro 12C/16G
RAM24GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 24GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| VAT Type |