| Colour | Black |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Incompleta |
| CPU | Apple M4 10C/10G |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 14" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Space Grey / Grade C
Original price was: 680,99€.566,99€Current price is: 566,99€.
Apple MacBook Pro (16" 2019) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 691,99€.585,99€Current price is: 585,99€.
Apple MacBook Pro (14″ 2024, M4) / Black / Grade A
Original price was: 1.769,99€.1.474,99€Current price is: 1.474,99€.
or 3x 491,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 Teclado
2 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.769,99€.1.474,99€Current price is: 1.474,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M4 10C/10G
RAM16GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| VAT Type |