| Colour | Black |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M3 Pro 12-Coloure |
| RAM | 18GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | ESP |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 14" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 967,99€.805,99€Current price is: 805,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 449,99€.377,99€Current price is: 377,99€.
Apple MacBook Pro (14″ 2023, M3 Pro) / Black / Grade C Plus
Original price was: 1.785,99€.1.538,99€Current price is: 1.538,99€.
or 3x 513,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 Processador
2 Teclado
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.785,99€.1.538,99€Current price is: 1.538,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen14.2" Liquid Retina XDR
ChipApple M3 Pro (12-core)
RAM18 GB
Storage512 GB SSD
Battery70 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 18GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2023 |
| VAT Type |