| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M3 10-Coloure GPU |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DNK |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 14" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Silver / Grade B
Original price was: 1.117,99€.938,99€Current price is: 938,99€.
Apple MacBook Pro (16" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 624,99€.542,99€Current price is: 542,99€.
Apple MacBook Pro (14″ 2023, M3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 1.269,99€.1.103,99€Current price is: 1.103,99€.
or 3x 368,00€ interest-free
VAT included
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.269,99€.1.103,99€Current price is: 1.103,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M3 10-Core GPU
RAM8GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2023 |
| VAT Type |