| Colour | Grey Sideral |
| Grades | New |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Coloure i5-8279U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | CZE |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris Plus 655 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
Apple MacBook Pro (13" 2018, 4 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 602,99€.514,99€Current price is: 514,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2017) / Space Grey / Grade C
Original price was: 427,99€.361,99€Current price is: 361,99€.
Apple MacBook Pro (13″ 2019, 4 TBT3) / Space Grey / New
Original price was: 641,99€.557,99€Current price is: 557,99€.
or 3x 186,00€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 641,99€.557,99€Current price is: 557,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina + Touch Bar
ChipIntel Core i5 2.4 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery58 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| VAT Type |