| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Coloure i5-8259U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | FRA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (descoloração) |
| GPU | Iris Plus 655 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Max) / Space Grey / Grade B
Original price was: 1.820,99€.1.555,99€Current price is: 1.555,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2016) / Silver / Grade C
Original price was: 215,99€.186,99€Current price is: 186,99€.
Apple MacBook Pro (13″ 2018, 4 TBT3) / Silver / Grade A
Original price was: 431,99€.371,99€Current price is: 371,99€.
or 3x 124,00€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 431,99€.371,99€Current price is: 371,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina + Touch Bar
ChipIntel Core i5 2.3 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery58 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| VAT Type |