| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| Falhas | Minor LCD Fault (Spots) |
| Colour | Silver |
| Tamanho do Ecrã | 13" |
| Processador | Coloure i5-1030NG7 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| GPU | Iris Plus 1.5GB shared |
| Resolução do Ecrã | Retina |
| Sistema Operativo | macOS |
| Teclado | HUN |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 328,99€.280,99€Current price is: 280,99€.
Apple MacBook Air (13" 2022, M2) / Midnight / Grade C
Original price was: 801,99€.684,99€Current price is: 684,99€.
Apple MacBook Air (13″ 2020) / Silver / Grade B
Original price was: 463,99€.399,99€Current price is: 399,99€.
or 3x 133,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 463,99€.399,99€Current price is: 399,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i3 1.1 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery49.9 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Drive | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| COA | |
| LCD Graphics array | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU laptops | |
| Ciclos da Bateria | |
| Tamanho da tela | |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| VAT Type |