| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M3 10-Coloure GPU |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | INT |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | True Tone indisponível |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
Apple MacBook Air (15" 2023, M2) / Gold / Grade A
Original price was: 1.487,99€.1.239,99€Current price is: 1.239,99€.
Apple MacBook Air (15" 2025, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.784,99€.1.511,99€Current price is: 1.511,99€.
Apple MacBook Air (15″ 2024, M3) / Space Grey / Grade A
Original price was: 1.195,99€.1.039,99€Current price is: 1.039,99€.
or 3x 346,66€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.195,99€.1.039,99€Current price is: 1.039,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen15.3" Liquid Retina
ChipApple M3 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery66.5 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| VAT Type |