| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M1 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | NOR |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Descoloração por autocolante |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Silver / Grade B
Original price was: 843,99€.702,99€Current price is: 702,99€.
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 787,99€.666,99€Current price is: 666,99€.
Apple Macbook Air (13″ 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 807,99€.672,99€Current price is: 672,99€.
or 3x 224,33€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 807,99€.672,99€Current price is: 672,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipApple M1 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery49.9 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| VAT Type |