| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-1030NG7 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | ESP |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Vidro Lascado |
| GPU | Iris Plus 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 560,99€.478,99€Current price is: 478,99€.
Apple MacBook Air (13" 2022, M2) / Midnight / Grade B
Original price was: 1.231,99€.1.052,99€Current price is: 1.052,99€.
Apple MacBook Air (13″ 2020) / Space Grey / Grade C
Original price was: 285,99€.241,99€Current price is: 241,99€.
or 3x 80,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 285,99€.241,99€Current price is: 241,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i3 1.1 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery49.9 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| VAT Type |