| Colour | Silver |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-5650U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 500GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade A
Original price was: 748,99€.628,99€Current price is: 628,99€.
Apple MacBook Air (13" 2022, M2) / Midnight / Grade A
Original price was: 949,99€.825,99€Current price is: 825,99€.
Apple MacBook Air (13″ 2017) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 435,99€.362,99€Current price is: 362,99€.
or 3x 121,00€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 Teclado
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 435,99€.362,99€Current price is: 362,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" 1440×900
ChipIntel Core i5 1.8 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery54 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| VAT Type |