| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-5650U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | FRA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 441,99€.370,99€Current price is: 370,99€.
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 410,99€.341,99€Current price is: 341,99€.
Apple MacBook Air (13″ 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 346,99€.298,99€Current price is: 298,99€.
or 3x 99,66€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 Teclado
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 346,99€.298,99€Current price is: 298,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" 1440×900
ChipIntel Core i5 1.8 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery54 Wh
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| VAT Type |