| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-4250U |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA (1280×720) |
| GPU | HD Graphics 5000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2013 |
Apple MacBook Air (13" Early 2015) / Silver / Grade C
Original price was: 168,99€.142,99€Current price is: 142,99€.
Apple MacBook Air (13" 2022, M2) / Space Grey / Grade B
Original price was: 677,99€.588,99€Current price is: 588,99€.
Apple MacBook Air (11″ Mid 2013) / Silver / Grade C
Original price was: 158,99€.137,99€Current price is: 137,99€.
or 3x 46,00€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 158,99€.137,99€Current price is: 137,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-4250U
RAM4GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 4GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2013 |
| VAT Type |