| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure M3-7Y32 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Bateria desgastada |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | HD Graphics 615 1.5GB shared |
| Screen Size | 12" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Apple MacBook (Retina, 12" Early 2016) / Gold / Grade B
Original price was: 364,99€.303,99€Current price is: 303,99€.
Apple MacBook (Retina, 12" 2017) / Space Grey / Grade C
Original price was: 324,99€.274,99€Current price is: 274,99€.
Apple MacBook (Retina, 12″ 2017) / Silver / Grade C
Original price was: 324,99€.274,99€Current price is: 274,99€.
or 3x 91,66€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 324,99€.274,99€Current price is: 274,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen12" Retina 2304×1440
ChipIntel Core m3 1.2 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery41.4 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| VAT Type |