| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 36GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| CPU | Apple M4 Max 14C/32G |
| GPU | Integrada |
| Formato | Custom |
| Ano de Lançamento | 2025 |
Sale!
Apple Mac Studio (2025, M4 Max) / Grade A
Original price was: 2.522,99€.2.101,99€Current price is: 2.101,99€.
or 3x 700,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 2.522,99€.2.101,99€Current price is: 2.101,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M4 Max 14C/32G
RAM36GB
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 36GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| CPU | |
| GPU | |
| Formato | |
| Ano de Lançamento | 2025 |
| VAT Type |