| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 1TB HDD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (descoloração/poeira) |
| GPU AIO | Radeon Pro 555 2GB |
| CPU AIO | Coloure i5-7400 |
| Screen Size | 21.5" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" Late 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 293,99€.244,99€Current price is: 244,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" Late 2015) / Silver / Grade A
Original price was: 223,99€.192,99€Current price is: 192,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5″ 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 324,99€.274,99€Current price is: 274,99€.
or 3x 91,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 RAM
2 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 324,99€.274,99€Current price is: 274,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen21.5" 4K Retina
ChipIntel Core i5 3.0 GHz
RAM8 GB
Storage1 TB HDD/Fusion
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU AIO | |
| CPU AIO | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| VAT Type |