| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Testado |
| GPU AIO | Iris Plus 640 1.5GB shared |
| CPU AIO | Coloure i5-7360U |
| Screen Size | 21.5" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 376,99€.321,99€Current price is: 321,99€.
Apple iMac (Retina 4.5K, 24" 2021, 2 TBT3 + 2 USB-C, M1) / Blue / Grade A
Original price was: 1.081,99€.923,99€Current price is: 923,99€.
Apple iMac (21.5″ 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 649,99€.564,99€Current price is: 564,99€.
or 3x 188,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 649,99€.564,99€Current price is: 564,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen21.5" 1920×1080
ChipIntel Core i5 2.3 GHz
RAM8 GB
Storage1 TB HDD
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU AIO | |
| CPU AIO | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| VAT Type |