| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.2" |
| Ano de Lançamento | 2021 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (9ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 10.2" 9th Gen (2021) 64GB WiFi / Grey / Grade E
Original price was: 319,99€.91,99€Current price is: 91,99€.
Apple iPad 10.2" 9th Gen (2021) 256GB WiFi / Silver / Grade B
Original price was: 333,99€.277,99€Current price is: 277,99€.
Only 2 left in stock
Original price was: 319,99€.277,99€Current price is: 277,99€.
-13%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.2" |
| Ano de Lançamento | 2021 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (9ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2021 |
| Connectivity | |
| VAT Type |