| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade Premium |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 10.2" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (8ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 10.2" 8th Gen (2020) 32GB WiFi / Gold / Grade B
Original price was: 193,99€.167,99€Current price is: 167,99€.
Apple iPad 10.2" 8th Gen (2020) 32GB WiFi / Gold / Grade B
Original price was: 174,99€.146,99€Current price is: 146,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 207,99€.178,99€Current price is: 178,99€.
-14%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade Premium |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 10.2" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (8ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| Connectivity | |
| VAT Type |