| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (6ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 9.7" 6th Gen (2018) 32GB WiFi / Grey / Grade B
Original price was: 196,99€.102,99€Current price is: 102,99€.
Apple iPad 9.7" 6th Gen (2018) 32GB WiFi + Cellular / Grey / Grade B
Original price was: 171,99€.142,99€Current price is: 142,99€.
In stock
Original price was: 155,99€.129,99€Current price is: 129,99€.
-17%This product has no reviews yet.
| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (6ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | |
| VAT Type |