| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Colour | Grey |
| Tamanho do Ecrã | 9.7" |
| Connectivity | Wifi |
| Capacity | 32GB |
| Lock Status | Unlocked |
Veja todos os iPad (6ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 9.7" 5th Gen (2017) 32GB WiFi / Grey / Grade C
Original price was: 162,99€.63,99€Current price is: 63,99€.
Apple iPad Air 10.5" 3rd Gen (2019) 256GB WiFi / Grey / Grade B
Original price was: 267,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
Out of stock
Original price was: 103,99€.89,99€Current price is: 89,99€.
-13%Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
This product has no reviews yet.
| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Colour | Grey |
| Tamanho do Ecrã | 9.7" |
| Connectivity | Wifi |
| Capacity | 32GB |
| Lock Status | Unlocked |
Veja todos os iPad (6ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Tamanho da tela | |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | |
| VAT Type | |
| Delivery |